Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zbiersk-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa przy lesie Kępina

Kępina(Zbiersk-Kolonia + 21 km)

95 000 zł3 428 m² 27,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek położonych w miejscowości Kępina, woj. Wielkopolskie. Tereny objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) z przeznaczeniem: - zabudowa siedliskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Podzborów

Podzborów(Zbiersk-Kolonia + 13 km)

14 847 073 zł113 422 m² 130,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania grunt inwestycyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni 11,34 ha, idealny pod różnego rodzaju działalność gospodarczą. Grunt znajduje się w dogodnej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Malownicza

Sulisławice,Kalisz(Zbiersk-Kolonia + 22 km)

475 000 zł2 581 m² 184,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu? Ta działka przy ul. Malowniczej 1 w Sulisławicach to doskonała propozycja dla osób ceniących spokój. 1. Opis nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiankowa

Rajsków,Kalisz(Zbiersk-Kolonia + 22 km)

209 000 zł4 180 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4 180 m , zlokalizowaną przy ul. Wiankowej - w zacisznej, zielonej lokalizacji. Najważniejsze atuty nieruchomości: media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Plewnia

Plewnia(Zbiersk-Kolonia + 12 km)

350 000 zł11 200 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Plewnia Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,12 ha, położona w miejscowości Plewnia. Działka w spokojnej i rozwijającej się okolicy, idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Stawiszyńska

Kalisz(Zbiersk-Kolonia + 22 km)

119 000 zł265 m² 449,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Kaliszu przy ul. Stawiszyńskiej. Działka o powierzchni 265 m posiada warunki zabudowy na budynek usługowo-mieszkalny, co daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Kalisz

Dobrzec,Kalisz(Zbiersk-Kolonia + 22 km)

3 080 000 zł14 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow.14000 m2 z przeznaczeniem pod tereny zabudowy usługowej i obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kalisz

Kalisz(Zbiersk-Kolonia + 22 km)

760 000 zł64 000 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 6,4 ha z zabudowaniami Kolonia Dębe, gm. Opatówek Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 64 000 m (6,4 ha), położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz(Zbiersk-Kolonia + 22 km)

570 000 zł5 400 m² 105,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna przy dk12, wylot na Poznań! Powierzchnia: 5400 m Typ działki: inwestycyjna Położenie: pod miastem, przy głównej drodze Opis nieruchomości: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zbiersk-Kolonia

Zbiersk-Kolonia,wielkopolskie

126 000 zł3 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3000m2 położona w sąsiedztwie lasu w spokojnej okolicy w Zbiersku. Wymiary działki : 30m x 100m. Uzbrojenie : prąd i woda w drodze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij